Menu Zamknij

Kim jesteśmy

Michał Ewertowski

Ratownik Medyczny, Instruktor EFR, Trener, Założyciel i Główny Organizator Warsztatów i Szkoleń z Pierwszej Pomocy dla Dzieci i Dorosłych, Twórca Programów Edukacyjnych.

Ratownik medyczny od 2013 oraz Instruktor EFR od 2015 roku. Szkolenia stały się jego pasją, kiedy zrozumiał, że profilaktyka jest lepsza niż leczenie. Z dużymi sukcesami prowadzi warsztaty dla dzieci i szkolenia dla dorosłych w całej Polsce od ponad 6 lat. Do tej pory przeprowadził projekty szkoleniowe, w których uczestniczyło ponad 30 000 dzieci oraz 15 000 dorosłych. Współpracuje z Państwowym Systemem Ratownictwa Medycznego oraz Prokuraturą Medycyny Sądowej w Warszawie.

Maciej Krajewski

Ratownik Medyczny, Funkcjonariusz Państwowej Straży Pożarnej, Instruktor EFR (Emergency First Response).

Jego ulubiony cytat to:
„Poszkodowani nas nie wybierają. Pojawiają się na naszej drodze w wyniku chorób, urazów i obrażeń, które wymagają naszej pomocy. My natomiast świadomie zdecydowaliśmy się ich ratować. Wybraliśmy ten zawód, a nie inny. Chcąc wykonywać go bezbłędnie, powinniśmy czytać i uczyć się każdego dnia… I musimy albo przyjąć na siebie tą odpowiedzialność albo zrezygnować.” Dr Norman McSwain

Joanna Werpachowska

Ratowniczka Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, Współorganizatorka Warsztatów Dla Dzieci i Szkoleń Dla Dorosłych, Trenerka Biznesu.

Doświadczenie zdobywa od ponad 10 lat.

Aleksandra Widelska

Ratowniczka Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, pielęgniarka.

Jest licencjatem kulturoznawstwa i w wolnych chwilach pisze pracę magisterską z andragogiki.
Wiele lat pracowała w eventach, była asystentką organizatora, supervisorem, animatorem, masterbuilderem LEGO.
Lubi podróżować po świecie i uczyć się języków (płynnie mówi po angielsku, trochę po japońsku a porozumie się w rosyjskim i włoskim oraz próbuje swoich sił w niemieckim).
W wolnym czasie kocha motocykle, wodę a przede wszystkim koty.